• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Genel

Jandarma Teşkilatı 180. Yılını Kutluyor

jandarma-teskilati-180-yilini-kutluyor Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. Yıldönümü münasebetiyle Cacabey Meydanında tören düzenlendi.

Başkan Bahçeci, Hizmet Yürüyüşümüz Devam Edecek

baskan-bahceci-hizmet-yuruyusumuz-devam-edecek Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir bir esnaf şehridir ve bizde hem Ahi Evran Külliyesini yaparken, hem de şehrimizi geliştirirken bunu ön planda tutuyoruz, otobüs sistemimiz devreye girince

Kırşehir’e Gelen Her Kişi Değişimi Net Olarak Görüyor

kirsehire-gelen-her-kisi-degisimi-net-olarak-goruyor Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de yayın yapan kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelerek Kırşehir’e yapılacak 41 vizyon proje hakkında bilgilendirme yaptı.

Rektör Karakaya, Düzce'de Tecrübe Paylaşım Toplantısına Katıldı

rektor-karakaya-duzcede-tecrube-paylasim-toplantisina-katildi Rektör Karakaya Düzce Üniversitesinde İhtisas Üniversitelerinin Tecrübe Paylaşım Toplantısına Katıldı

Başkan Bahçeci , Kazanan Yine Kırşehir Olacak

baskan-bahceci--kazanan-yine-kirsehir-olacak Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci seçim çalışmaları kapsamında Melik Gazi Caddesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Bahçeci,

AEÜ Hastanesi Çocuk Cerrahisi Hekimi Göreve Başladı

aeu-hastanesi-cocuk-cerrahisi-hekimi-goreve-basladi Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği açıldı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Çocuk Cerrahisi

Tarihi rekor isteyen Bahçeci, projelerini anlatacak

tarihi-rekor-isteyen-bahceci-projelerini-anlatacak Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ortak akılla Neşet Ertaş Kültür Sanat merkezinde yeni dönem projelerini açıklayacak .

E-Kampüs Projemiz Hayata Geçti

e-kampus-projemiz-hayata-gecti Gelişen ve büyüyen Ahi Evran üniversitesi bilişim altyapısını güçlendirmek için 2016 yılında çalışmalarına başlanan ve 2018 yılında bitirilerek kullanıma sunulan E-Kampüs Projesi faaliyete

2 Sürücü Kursunun Tırlarının Akülerini Çaldılar

2-surucu-kursunun-tirlarinin-akulerini-caldilar Kırşehir de sabah saatlerinde sürücü eğitimi vermeye giden kurs yetkilileri park halindeki 2 tırda Akülerin olmadığını farketti polis akü hırsızlığıyla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

TÜGVA Mucur’da Altay'a Emanet

tugva-mucurda-altaya-emanet Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir tarafından görevlendirilmesi yapılan, TÜGVA Mucur İlçe Temsilcisi Mustafa Oğuzhan Altay oldu.

Kırşehir'de Kar Tatili

kirsehirde-kar-tatili Kırşehir'de etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1gün ara verildi.

Zabıta Ekiplerinden Pazar Denetimi

zabita-ekiplerinden-pazar-denetimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "Ürünlerde fiyat farkları varsa bunları hemen belediye zabıtalarına iletin. Buradan belediye başkanlarımıza da sesleniyorum. Zabıtalarınızı hassas olmaya teşvik

Vali Akın Ceviz Festivaline Katıldı

vali-akin-ceviz-festivaline-katildi- Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ile birlikte 27. Ceviz Kültür ve Sanat Festivaline katıldı.

Başkan Bahçeci, Kırşehir’in Elli Ve Yüzyıllık Geleceğini Planlıyoruz

baskan-bahceci-kirsehirin-elli-ve-yuzyillik-gelecegini-planliyoruz Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Mahalle Buluşması” programı kapsamında Bağbaşı Mahallesinde vatandaşlarla buluşarak talep ve sorunlarını dinledi.

Vali İbrahim AKIN Yeni Kütüphaneyi inceledi

vali-ibrahim-akin-yeni-kutuphaneyi-inceledi Fiziki yerleşimi tamamlanan Aşıkpaşa İl Halk Kütüphanesi’nde incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, kütüphanenin bugünden itibaren üye kayıtlarına başlayacağını söyledi.

TÜGVA Yurtlarını tanıttı

tugva-yurtlarini-tanitti TÜGVA Kırşehir İl temsilcisi Sergen ÖZDEMİR yurt tanıtımını ve ücretler hakkında bilgi verdi.

Müslüman İşletmeci 'Param Yok' Diyene Bedava Yemek Veriyor

musluman-isletmeci-param-yok-diyene-bedava-yemek-veriyor Kanada'nın Montreal kentinde Müslüman lokantasında parası olmadığını söyleyen herkese ücretsiz yemek veriliyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR