• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

GÜNCEL

Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

ozbag-belediye-baskani-rasim-arazay-rektor-karakayayi-ziyaret-etti Üniversite Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. 13 Haziran 2019 tarihinde Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay ve

Vali, Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı

vali-sidikli-koyunde-karne-dagitti Vali İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.

KIRGARAT-C'den Çağrı

kirgarat-cden-cagri "Çözüm Önerimizi Arz Etmek İstiyoruz"

Muharip Gazilere Milli Mücadele Madalyası

muharip-gazilere-milli-mucadele-madalyasi Kıbrıs Barış Harekatı Milli Mücadele Madalyaları Tevcih Töreni düzenlendi. Törende, Kıbrıs Barış Harekatına katılan 36 gaziye madalyaları verildi.

Sınav Nedeniyle O Kurum Açık!

sinav-nedeniyle-o-kurum-acik Kırşehir Haberin Sesi

Kırşehir Valiliğinden Önemli Açıklama

kirsehir-valiliginden-onemli-aciklama Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre; Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor.

Milletvekili Kendirli'den Destek Açıklaması Geldi

milletvekili-kendirliden-destek-aciklamasi-geldi AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir ve ilçelerinde dün akşamüzeri yaşanan dolu yağışının ardından ürünü hasar gören çiftçilerin zararlarının en kısa sürede tazmin

Kırşehir'de Neler Oluyor

kirsehirde-neler-oluyor İç anadolunun en sakin şehri bu gün intihar vakaları ile gündeme geldi.

Vali Akın, Bademler Suyu Ziyaret Etti

vali-akin-bademler-suyu-ziyaret-etti Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Badem Pınarı Su Tesisleri ve Bademler Mermer Fabrikasını ziyaret etti.

30. Vergi Haftası’nda Vali Akın'a Ziyaret

30-vergi-haftasinda-vali-akina-ziyaret Bu yıl 30.’su kutlanan Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Daha 13 Yaşındaydı Kendini Astı (Mavi Balina İzleri)

daha-13-yasindaydi-kendini-asti-mavi-balina-izleri Daha 13 Yaşındaydı Kendini Astı (Mavi Balina İzleri)

Ülkücü Şehit Fırat için128 Fidan

ulkucu-sehit-firat-icin128-fidan Ege Üniversitesi tarih bölümü 4. sınıf öğrencisi iken 20 Şubat 2015 tarihinde devletin varlığını ve devamını sağlamak amacıyla pkk terör örgütünün üniversitelerde yapılamaması için can

Şehrimizin Her Kesimi İle İstişare Ediyoruz

sehrimizin-her-kesimi-ile-istisare-ediyoruz Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tüm çalışmalarımızı on yılda vatandaşlarımızla birlikte istişare ederek, gönülden yaptık, gönüller yapmaya da devam ediyoruz.

Yardım Sevenler Derneği 91 Yaşında

yardim-sevenler-dernegi-91-yasinda Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 91. Kuruluş Yıldönümleri sebebiyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.

Vali Akın Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi

vali-akin-din-gorevlileriyle-bir-araya-geldi Vali İbrahim Akın, düzenlenen toplantıda ilimizde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Jeotermal Suyun Merkez (Bağbaşı) Yerleşkeye İletimi Sağlandı

jeotermal-suyun-merkez-bagbasi-yerleskeye-iletimi-saglandi Ahi Evran Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen pilot üniversite kapsamındaki projelere jeotermal kaynak kazandırılması amacıyla hazırlanan Terme Sahasında Jeotermal Kaynağın Temini ve Proje Sahalarına

Vali Akın, Onyx Taş İşlemeciliğini Ziyaret Etti

vali-akin-onyx-tas-islemeciligini-ziyaret-etti Valimiz Sayın İbrahim Akın, Arı Onyx Hediyelik Eşya İşletmeciliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

KAEÜ ile AÇSHB İş Birliği Protokolü İmzalandı

kaeu-ile-acshb-is-birligi-protokolu-imzalandi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile üniversitemizin de içerisinde bulunduğu 21 üniversite arasında İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında, gençlere yönelik farkındalık

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinden KAEÜ'ye Ziyaret

afganistanin-tolo-e-saadet-universitesinden-kaeuye-ziyaret Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Üniversite Temsilcisi Hamidullah Rızazade ve Bektaş Tufan, Üniversite Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’i ziyaret etti. 14

Otobüs Firması Yetkilileri Kazalara Karşı Bilgilendirildi

otobus-firmasi-yetkilileri-kazalara-karsi-bilgilendirildi Şehirlerarası otobüs kazalarının önlenmesi amacıyla düzenlenen Sektör Yetkilileri ve Kurumlarla Değerlendirme Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR