• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

GÜNCEL

Kırşehir'de Neler Oluyor

kirsehirde-neler-oluyor İç anadolunun en sakin şehri bu gün intihar vakaları ile gündeme geldi.

Vali Akın, Bademler Suyu Ziyaret Etti

vali-akin-bademler-suyu-ziyaret-etti Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Badem Pınarı Su Tesisleri ve Bademler Mermer Fabrikasını ziyaret etti.

30. Vergi Haftası’nda Vali Akın'a Ziyaret

30-vergi-haftasinda-vali-akina-ziyaret Bu yıl 30.’su kutlanan Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Daha 13 Yaşındaydı Kendini Astı (Mavi Balina İzleri)

daha-13-yasindaydi-kendini-asti-mavi-balina-izleri Daha 13 Yaşındaydı Kendini Astı (Mavi Balina İzleri)

Ülkücü Şehit Fırat için128 Fidan

ulkucu-sehit-firat-icin128-fidan Ege Üniversitesi tarih bölümü 4. sınıf öğrencisi iken 20 Şubat 2015 tarihinde devletin varlığını ve devamını sağlamak amacıyla pkk terör örgütünün üniversitelerde yapılamaması için can

Şehrimizin Her Kesimi İle İstişare Ediyoruz

sehrimizin-her-kesimi-ile-istisare-ediyoruz Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tüm çalışmalarımızı on yılda vatandaşlarımızla birlikte istişare ederek, gönülden yaptık, gönüller yapmaya da devam ediyoruz.

Yardım Sevenler Derneği 91 Yaşında

yardim-sevenler-dernegi-91-yasinda Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 91. Kuruluş Yıldönümleri sebebiyle Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.

Vali Akın Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi

vali-akin-din-gorevlileriyle-bir-araya-geldi Vali İbrahim Akın, düzenlenen toplantıda ilimizde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.

Jeotermal Suyun Merkez (Bağbaşı) Yerleşkeye İletimi Sağlandı

jeotermal-suyun-merkez-bagbasi-yerleskeye-iletimi-saglandi Ahi Evran Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen pilot üniversite kapsamındaki projelere jeotermal kaynak kazandırılması amacıyla hazırlanan Terme Sahasında Jeotermal Kaynağın Temini ve Proje Sahalarına

Vali Akın, Onyx Taş İşlemeciliğini Ziyaret Etti

vali-akin-onyx-tas-islemeciligini-ziyaret-etti Valimiz Sayın İbrahim Akın, Arı Onyx Hediyelik Eşya İşletmeciliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

KAEÜ ile AÇSHB İş Birliği Protokolü İmzalandı

kaeu-ile-acshb-is-birligi-protokolu-imzalandi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile üniversitemizin de içerisinde bulunduğu 21 üniversite arasında İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında, gençlere yönelik farkındalık

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinden KAEÜ'ye Ziyaret

afganistanin-tolo-e-saadet-universitesinden-kaeuye-ziyaret Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Üniversite Temsilcisi Hamidullah Rızazade ve Bektaş Tufan, Üniversite Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’i ziyaret etti. 14

Otobüs Firması Yetkilileri Kazalara Karşı Bilgilendirildi

otobus-firmasi-yetkilileri-kazalara-karsi-bilgilendirildi Şehirlerarası otobüs kazalarının önlenmesi amacıyla düzenlenen Sektör Yetkilileri ve Kurumlarla Değerlendirme Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

Kırşehir TSO’ya yeterlilik belgesi hizmet başvuruları başladı

kirsehir-tsoya-yeterlilik-belgesi-hizmet-basvurulari-basladi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), emlak danışmanları, servis şoförleri ve vinç operatörlerinin yeterlilik belgesi hizmet başvurularına başlandığını bildirdi.

Başkan Bahçeci, Projelerimizin Yapımına Devam Ediyoruz

baskan-bahceci-projelerimizin-yapimina-devam-ediyoruz Kırşehir Belediyesi bir projeyi daha hayata geçiriyor. Şehir içi Minibüs terminalinin yapımı devam ediyor.

Rektör Karakaya İlim Yayma Vakfının Akademi Ödülleri Ortak Akıl Konferansına Katıldı

rektor-karakaya-ilim-yayma-vakfinin-akademi-odulleri-ortak-akil-konferansina-katildi Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İlim Yayma Vakfının düzenlediği İlim Yayma Vakfı Akademi Ödülleri Ortak Akıl Konferansına katıldı.

Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi İnşaatında Sona Yaklaşılıyor

bagbasi-aile-yasam-merkezi-insaatinda-sona-yaklasiliyor Bağbaşı Kentsel Dönüşüm alanı içerisinde bulunan, Aile Yaşam Merkezi inşaatının yapımına sona yaklaşılıyor.

Muhtar Adayları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

muhtar-adaylari-bilgilendirme-toplantisi-yapildi 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde yer alacak Muhtar Adayları için Bilgilendirme Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında gerçekleşti.

Başkan Bahçeci,Yeni Dönemde De Halkımızla Birlikte Yürümeye Devam Edeceğiz

baskan-bahceciyeni-donemde-de-halkimizla-birlikte-yurumeye-devam-edecegiz 10 yıllık hizmet dönemini dolu dolu geçirdiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Halkımızın arasına göğsümüzü gere gere çıkıyoruz” dedi.

Gül Bahçe ve Çiçek Satış Evinde Ağaç Satışları Başladı

gul-bahce-ve-cicek-satis-evinde-agac-satislari-basladi Kırşehir Belediyesi Gül Bahçeci Peyzaj ve Çiçek Satış Evi Kırşehir’de meyveciliğin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla Meyve ağaçları, ve Ceviz fidanları satışlarına başladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1 hit, 0 ziyaretçi, 1 ziyaret
Bu ay:
48 hit, 22 ziyaretçi, 27 ziyaret
Toplam:
28754 hit, 14652 ziyaretçi, 18036 ziyaret