• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

30. Vergi Haftası’nda Vali Akın'a Ziyaret

30-vergi-haftasinda-vali-akina-ziyaret

Bu yıl 30.’su kutlanan Vergi Haftası nedeniyle İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
26 Şubat 2019 Salı 16:48

 Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, bu yıl 25 Şubat-3 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası’nın kamuoyunda vergi bilincini artırmak ve vergiyi tüm tabana yaymak amacı taşıdığını söyledi.

Devletimizin vatandaşlarımıza hizmet verebilmesi için vergiye ihtiyaç duyulduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Devletimizin en başta gelen geliri olan vergiler ülke olarak kalkınmamız, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en iyi ve en hızlı şekilde ulaşması ve her alanda gelişme yaşamak için sağlıklı bir şekilde toplanmalıdır. Vatandaşlarımız da vergilerini zamanında yatırmalı, bu konuda duyarlı davranmalıdır. Ayrıca vergi adaleti sağlanmalı, vergi kaçakçılığını önlemek gerekmektedir. Bu duygularla, çalışanlarımızın Vergi Haftasını kutluyorum.” dedi.

Defterdarlık birim yöneticilerinin ve Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özgür Albayrak’ın da katıldığı ziyarette, İl Defterdarı Yusuf Balcı, yürüttükleri çalışmalarda kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali İbrahim Akın’a teşekkür etti.

 Ziyaret, Defterdar Yusuf Balcı’nın kurum çalışmaları ve Vergi Haftası etkinlikleri ile ilgili Vali Akın'a bilgiler vermesiyle sona erdi.


Haber okunma sayısı: 351Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR