• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinden KAEÜ'ye Ziyaret

afganistanin-tolo-e-saadet-universitesinden-kaeuye-ziyaret

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Üniversite Temsilcisi Hamidullah Rızazade ve Bektaş Tufan, Üniversite Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’i ziyaret etti. 14 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen ve Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erman Akıllı’nın da eşlik ettiği ziyarette üniversitemiz ile Tolo-E Saadet Üniversitesi arasında yapılmak istenen iş birliği hakkında ön görüşme yapıldı.
15 Şubat 2019 Cuma 12:06

 Üniversite ile yapılan iş birliklerini önemsediklerini ve karşılıklı bilgi alışverişlerinin faydalı olacaklarına inandıklarını belirten Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, üniversitemizin Tıp, Mühendislik – Mimarlık, İslami İlimler ve Ziraat Fakülteleri ile karşılıklı iş birliği protokolleri imzalamak istediklerini dile getirdi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin her daim iş birliklerine açık olduğunu ve bu iş birliklerinin üniversitelerin gelişimlerine katkı sağladığını belirten Prof. Dr. Ahmet Gökbel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani ile beraberindekilere teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda günün anısına Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani ve beraberindekiler Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’e hediye verdi.


Haber okunma sayısı: 368 Haber Kaynağı: Alp Eren İbiş KUŞCUYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR