• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Şehrimizin Her Kesimi İle İstişare Ediyoruz

sehrimizin-her-kesimi-ile-istisare-ediyoruz

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tüm çalışmalarımızı on yılda vatandaşlarımızla birlikte istişare ederek, gönülden yaptık, gönüller yapmaya da devam ediyoruz.
19 Şubat 2019 Salı 21:32

“Memleket İşi Gönül İşi” diyerek ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz diyen Başkan Bahçeci,  gönüller yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizle ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Makam sahibi olmak için herkesle pazarlık etmeye değil, milletin gönlünde yer edinmeye gayret ederseniz zor zamanlarda da size sahip çıkarlar.  

Ziyaretlerimizde şehrimiz ile ilgili güzel bir istişare gerçekleştiriyoruz, yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın vizyonunu anlatıyoruz, şehrimizin her kesimi ile kucaklaşmaya, istişare ederek desteklerini istemeye devam ediyoruz.Sivil Toplum örgütlerimiz, Esnaf ve Vatandaşlarımız ziyaret ederek gelecek dönemde Kırşehir’e kazandıracağımız 41 vizyon projelerimizi ve çalışmalarımızı aktarıyoruz. Hepimizin ortak heyecanı Kırşehir’imiz için çalışmalarımızı paylaşıyor, gönüller yapmaya devam ediyoruz. Biz birlik ve beraberlik içinde oldukça Kırşehir’imizde, Vatanımızda gelecek hedeflerine emin adımlarla yürüyecektir. Tecrübelerimiz, milletimizin umutlarının hizmetkârı olacak. Kırşehir’imiz  için canla başla çalışacak, birlikte şehrimizi çok daha güzel günlere taşıyacağız. Her karesi inançla, azimle yoğrulan Tohum şehir Kırşehir’imiz için hep birlikte tüm gayretimizi ortaya koyacak, yeni dönemde de canla başla çalışacağız. 

Gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılayan, bağrına basan hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğin güçlü Kırşehir’i için canla başla, hep birlikte çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. Kırşehir  için ekibimizle hep birlikte çalışıyor, gecemizi gündüzümüze katarak şehrimizin geleceği için projeler üretiyoruz. Hayatı kolaylaştıracak 41 dev vizyon projelerimizle Kırşehir’imizin geleceğine emin adımlarla, gönüller yaparak ilerleyeceğiz.Kırşehir’imizi gönül belediyeciliği ile hep birlikte çok daha ileriye taşıyacağız. Kırşehirli hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layık.


Haber okunma sayısı: 346Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR