• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Ülkücü Şehit Fırat için128 Fidan

ulkucu-sehit-firat-icin128-fidan

Ege Üniversitesi tarih bölümü 4. sınıf öğrencisi iken 20 Şubat 2015 tarihinde devletin varlığını ve devamını sağlamak amacıyla pkk terör örgütünün üniversitelerde yapılamaması için can siperhane mücadele ederken şehit düşen, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizin mukaddes ruhunu anmak ve adını ölümsüzleştirmek için geçen yıl oluşturduğumuz "Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU Hatıra Ormanı'na " bu yıl da şahadetinin 4. seneyi devriyesinde Asena ve Genç Bozkurtlarımızla 128 adet fidan diktik.
20 Şubat 2019 Çarşamba 22:45

 Diktiğimiz bu fidanlar gibi nice nice Fırat'lar yetişeceğine olan inancımız tamdır. Toprakla buluşan her fidan yeni Fırat'lardır. Fidanlar nasıl toprağa  kök salıp büyüyor ise bizim ülkümüz TURAN SEVDAMIZ genç nesillerde kök salıp büyüyecektir. 

 

Bizi biz yapan maneviyatınız; ulu çinarlar gibi her geçen gün daha da kuvvetlenip sarsılmaz ve asla yıkılmaz  bir hâl almaktadır. Kırşehir'den tüm cihana haykırıyoruz. Bu fidanlar altı da üstü de ebediyen bizim olan toprakta olduğu sürece davamızdan bir adım geri  durmayacağız. Ahd -e vefadan vazgeçmeyeceğiz. Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız.


Haber okunma sayısı: 383Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR