• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Vali Akın, Bademler Suyu Ziyaret Etti

vali-akin-bademler-suyu-ziyaret-etti

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesinde faaliyet gösteren Badem Pınarı Su Tesisleri ve Bademler Mermer Fabrikasını ziyaret etti.
26 Şubat 2019 Salı 17:03

Bademler Su ve Mermer Fabrikasını ziyaretinde işadamı Ali Rıza Badem’den işletmede yürütülen işlemler hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın’a Mucur Kaymakamı Kaya Çelik de eşlik etti.

 

Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Mucur’da bulunan Bademler Su ve Mermer Fabrikası gibi büyük işletmelerin ilçeye büyük ölçüde istihdam sağladığını ve ekonomiye önemli ölçüde katkıda bulunduğunu söyledi.

 Mucur’da istihdam ve ekonomiye katkı sağlayan böylesine önemli yatırımların yer almasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Vali İbrahim Akın, “Devletimiz işadamlarımıza gereken her türlü desteği verirken bizler de ilçelere yaptığımız ziyaretlerde iş adamlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bademler su ve mermer işletmesinin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen işletme sahiplerine ülkemiz ve ilimiz ekonomisine yaptığı katkılardan ve sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Vali Akın ziyareti, hem su hem de mermer fabrikası ile ilgili yetkililerden bilgiler alarak işletmede yaptığı inceleme ile sona erdi.


Haber okunma sayısı: 981Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR