• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Vali, Sıdıklı Köyünde Karne Dağıttı

vali-sidikli-koyunde-karne-dagitti

Vali İbrahim Akın, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle Sıdıklı İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıttı.
14 Haziran 2019 Cuma 15:21

Sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıtan ve öğrencilere çeşitli nasihatlarda bulunan Vali İbrahim Akın, öğrencilerden yaz tatilinde bol bol kitap okuyarak tatili iyi değerlendirmelerini istedi.

 Öğrencilere hedeflerini soran ve bu hedeflere ulaşmak için emek verip gayret etmek gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Kırşehir genelinde toplam 233 okulda 44.397 öğrenci karne alıyor. Bugün de Sıdıklı Köyündeki okulda öğrencilere karnelerini dağıtıyoruz. Okulumuz eğitimde iyi seviyede, öğrencilerimiz başarılı. Öğrencilerimiz yaz tatilini sağlıklı ve huzurlu şekilde iyi değerlendirerek hem bedenen hem de ruhen dinlenmeli ve gelecek sezona zinde başlamalıdır. Ülkemizin gelecekteki yöneticileri olan çocuklarımız, ileride bizlerin yerine geçecekler. Öğrencilerimizi geleceğe ne kadar iyi hazırlarsak, ülkemizin geleceği de o kadar iyi olur. Karne alan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, ailelerine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum.” dedi.
 Karne dağıtım programı, Vali ve beraberindekiler tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.

 Karne dağıtım programında Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Murat Mucuk, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.


Haber okunma sayısı: 500Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR