• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SAĞLIK

Güvensiz Gıdaya Denetleme Darbesi

guvensiz-gidaya-denetleme-darbesi Tarım ve Orman Bakanlığı'nca geçen yılki 1 milyon 125 bin gıda denetiminde 18 bin 164 adet idari para cezası verilirken, toplam ceza tutarı 107 milyon 306 bin lirayı buldu.

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

bagimlilikla-mucadele-il-koordinasyon-kurulu-toplantisi-yapildi Ülkemizin 81 ilinde 13 Şubat 2019 tarih ve saat 09: 30 itibariyle eş zamanlı olarak düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü Etkinlikleri Başladı

9-subat-sigarayi-birakma-gunu-etkinlikleri-basladi Sigara, doğum öncesi dönemden başlayarak, çocuk ve erişkinlikte ölüme kadar götüren 50’nin üzerinde sağlık sorununa yol açmaktadır. Önlenebilir hastalık ve ölüm sebeplerinin en önde gelenlerinden

Farkındalık Yürüyüşü Yapıldı.

farkindalik-yuruyusu-yapildi- Kanser dünyada ve ülkemizde ölüm sıralamasında kalp ve damar hastalıklarından sonra ikinci sırada gelen önemli bir toplum sağlığı problemidir. Kanserin önlenebilir olması erken teşhisin hayat

Kurumlar Psikiyatri Tedavisi Görenler İçin Seferber Oldu

kurumlar-psikiyatri-tedavisi-gorenler-icin-seferber-oldu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Sağlığı Merkezinde psikiyatri tedavisi gören hastalar için kamu kurumları el ele verdi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR