• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

Siyasi Partiler İl Genel Ve Belediye Meclis Üyelerini Açıkladı

siyasi-partiler-il-genel-ve-belediye-meclis-uyelerini-acikladi Seçim listeleri verildi. Kırşehir'deki Siyasi Partilerin il genel ve Belediye meclis üyeleri şu şekildedir.

Hizmetin Kıymetini Bilen Hemşerilerimiz Bu Seçimlere Daha Sıkı Sahip Çıkıyor

hizmetin-kiymetini-bilen-hemserilerimiz-bu-secimlere-daha-siki-sahip-cikiyor Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

MHP Projelerini Tanıttı

mhp-projelerini-tanitti Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen Proje Tanıtım programında projelerini tanıttı.

Hakanoğlu, Seçim Karargahına Çiçekdağ'lıları Davet etti

hakanoglu-secim-karargahina-cicekdaglilari-davet-etti AK Parti Çiçekdağ Belediye Başkan adayı Hasan Hakanoğlu, seçim bürosu açılışına sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla tüm Çiçekdağ halkını davet etti.

Bakan Pakdemirli Kırşehir Gönül Birliğini Çoktan Kurmuş

bakan-pakdemirli-kirsehir-gonul-birligini-coktan-kurmus AK Parti Kırşehir merkez seçim bürosu, açılışını Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımı ile yaptı.

Bakan Pakdemirli ''Kırşehir Ne İsterse Vereceğiz''

bakan-pakdemirli-kirsehir-ne-isterse-verecegiz Kırşehir Belediyesi ile Alım Garantili Sözleşmeli Tarımsal Üretim Protokolü İmza töreni için İlimize gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, teşkilatını yaptığı ziyarette, “Ak Parti

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir’e Geliyor

tarim-ve-orman-bakani-bekir-pakdemirli-kirsehire-geliyor Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaretlerde de bulunmak üzere Kırşehir’e gelecek. Bu kapsamda Bakan Dr. Pakdemirli, Perşembe günü Çubuk İş Merkezinin altında bulunan Ak Parti Seçim

Onur Köksal Projelerini Tanıtacak

onur-koksal-projelerini-tanitacak MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, 16 Şubat Cumartesi Günü Saat 13:30 Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde Muharrem Ertaş Salonunda ” Proje Tanıtımı” gerçekleştirecekler.

AK Parti Kaman'da Miting Gibi Seçim Bürosu Açtı

ak-parti-kamanda-miting-gibi-secim-burosu-acti AK Parti Kaman İlçe Teşkilatı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde kullanılacak seçim bürosu açılışını yoğun bir kalabalıkla gerçekleştirdi.

MHP Kırşehir'de Adaylarını Tanıttı

mhp-kirsehirde-adaylarini-tanitti Bu gün saat 14.oo’de gerçekleşen tanıtım toplantısına  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü,  MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Nevin

Başkan Bahçeci 3.Dönem Projelerini Açıkladı

baskan-bahceci-3donem-projelerini-acikladi Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: "Gençliğimi Kırşehir'e Verdim Memleket İşi Gönül İşidir" Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ustalık dönemi projelerini Neşet Ertaş Kültür

Aslan Büyük Kongreye Davet Etti.

aslan-buyuk-kongreye-davet-etti "Büyük Kongre 18 Ağustos'ta!" AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongre ile ilgili İl Başkanlığında bir basın açıklaması yaptı.AK Parti Kırşehir İl

Kırşehir'de Kendirli Mazbatasını Aldı

kirsehirde-kendirli-mazbatasini-aldi Kırşehir'de Kendirli Mazbatasını Aldı

Çetinkaya'dan 19 Mayıs Mesajı

cetinkayadan-19-mayis-mesaji Çetinkaya'dan 19 Mayıs Mesajı

Çetinkaya’dan Regaip Kandil Mesajı

cetinkayadan-regaip-kandil-mesaji Çetinkaya’dan Regaip Kandil Mesajı

Çetinkaya’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

cetinkayadan-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Çetinkaya’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

Ak Parti'de Kadın Kolları Güven Tazeledi!

ak-partide-kadin-kollari-guven-tazeledi Ak Parti'de Kadın Kolları Güven Tazeledi!

Kahisa'dan Milletvekili Arslan'a Destek

kahisadan-milletvekili-arslana-destek Kırşehir Ahi Sivil Akıl Platformu (KAHİSA) üyesi dernek başkanları, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Aslan'a destek açıklaması yaptı.

Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır Açıklaması

ulku-ocaklari-baskani-ahmet-akbayir-aciklamasi Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır, cadde ve sokaklarda taş atan değil, kitap okuyan nesil için çalışmalar yaptıklarını ve yeni dönemde de yapacaklarını söyledi.

Son Dakika Haberi: Sokağa çıkma yasağı için kritik açıklama geldi!

son-dakika-haberi-sokaga-cikma-yasagi-icin-kritik-aciklama-geldi Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, son dakika OHAL ilanının ardından sokağa çıkma yasağı ile ilgili net mesaj verdi. Sokağa çıkma yasağı öngörülmediğini

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR