• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

MHP Projelerini Tanıttı

mhp-projelerini-tanitti

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen Proje Tanıtım programında projelerini tanıttı.
16 Şubat 2019 Cumartesi 18:02

 Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Proje tanıtım toplantısında konuşan MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç,  seçimlerden başarıyla çıkacaklarını inandıklarını söyledi. Kılıç, “1994 ve 2004 yılları arasında MHP’li kardeşlerimiz Kırşehir Belediye Başkanlığı yaptı. Bu on yıllık sürede fırsatı iyi değerlendirerek şehre önemli hizmetler, kalıcı eserler kazandırdık. 2019 seçimlerinde de tekrar bunu başarmak, kentin sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz.” dedi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal’ı vatandaşlar bugünde yalnız bırakmadı. Proje tanıtım toplantısında projeleri ile dikkat çeken Köksal, “Biz bu yola çıktığımızda 80’e yakın çoğu profesör ve doçentten oluşan yatırım ve uzman bir ekip ile Kırşehir ‘i mercek altına aldık. Çıkış sloganımız, ’40 proje 20 bin istihdam’ oldu. Yanı başımızdaki iller Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir, Konya, Kayseri, Yozgat arasında kalmış olan Kırşehir’in kaderi bu değil, değişmelidir. Bu seçim Kırşehir’in kaderinin seçimidir. O yüzden bu seçimde partiler üstü bakarak, projeler yaptık.” Köksal, tanıtım videoları eşliğinde gerçekleştirmek istediği projeleri vatandaşlara anlattı.


Haber okunma sayısı: 470

Haberin etiketleri:

MHP Projelerini Tanıttı


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR