• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Adnan Polat kayıp 550 milyon doları sordu

adnan-polat-kayip-550-milyon-dolari-sordu

G.Saray eski başkanı Adnan Polat; "Ben bıraktığımda şirketin değeri 700 milyon dolardı, şimdi 150! Kaybolan 550 milyon doların hesabı sorulmuyor" dedi.
01 Şubat 2015 Pazar 13:42

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat Kırşehir'de konuştu. Mucur ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Polat Enerji'nin Türkiye'nin en büyük rüzgar enerji santralinin açılış töreni sırasında soruları yanıtlayan Adnan Polat, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışında tepki çeken açıklamalarını hatırlatıldığında, "Fenerbahçe'nin matematiksel olarak şansı var. Bunu söyledim ama tabii ki gönlüm Galatasaray'ın şampiyon olmasından yana ki, olabilecek gücü de var. Fenerbahçe derbileri içeride oynayacağı için avantajlı. 2006'da da böyle avantajlıydı ve kupayı biz almıştık" derken eleştiriler için ise, "Benim Galatasaraylılığımı ispat etmeme gerek yok. Galatasaray her zaman gönlümdedir" ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY EROZYONA UĞRADI"

Galatasaray'ın yaşadığı ekonomik kriz için de konuşan Adnan Polat, "Ben kulüp için karamsar bir tablo çizmedim. Sadece parasal sıkıntıların takımın üzerine olumsuz yansımasından endişeliyim. Şu anki ekonomik sıkıntıların çıkış noktası Mart 2011'deki o kongredir. Ben bıraktığım vakit şirketin değeri 700 milyon dolar idi. Şimdi ise 150 milyon dolar. 550 milyon doların hesabını kimse sormuyor. Bu model yönetimlerle Galatasaray'ın büyüklüğü erozyona uğramıştır" diye konuştu.

Haber okunma sayısı: 1791Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR