• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Müslümanlık Nereye Gidiyor?

Alperen İbiş Kuşcu

Alperen İbiş Kuşcu

E-Posta : aeikuscu@gmail.com

Yılın son günü olması hasebiyle bugün değişik manzaralara şahit oldum. Çarşıda bi kalabalıklık sanki bayram arefesindeyiz. Tutturmuşlar bi yılbaşı herkes eğlence yerlerinde rezervasyon yaptırmış. Peki kimse düşünmüyor mu? Müslümanlık Nereye Gidiyor diye. Kimisi alkol masalarında kimileri bağlamış umudunu milli piyangoya kimiside yılbaşı eğlencelerinden menfaatlenmeye çalışıyor.

Halbuki bu yılbaşı Hristiyanların kutladığı bi etkinlik değil mi? Hangi Hristiyan ramazan bayramını kutluyor hangi Hristiyan kurban bayramı kutluyor.
Kim bir kavme benzerse onlardandır demiş dinimiz bize. Bizse onlara benzemek için gece gündüz çalışıyor ve paramızı onlara benzemek için kullanıyoruz. Kendi dinimize yobaz onların dinine onlar gibi modern bakıyoruz. Yazık tarihe nam salmış imparatorluklar kurup yıkmış bir milletin torunları bir zamanlar kendisine gıbta ile bakan batıya özenip onların dini bayramını kendi için uyarlayıp onlar gibi faaliyetler düzenliyor.  Şehirlerimiz bu gün hıristiyanların kentleri gibi süslenmiş. Her yanda eğlence programları müslümanın evladı alkol masalarında geçim sıkıntısı çeken insanlar bile borca girmiş hindi alıp süslenip püslenmiş.
Yazık yazık çok yazık Şanlı Atalara layık olamayan bir nesil olduk. Her geçen günde biraz daha kötüye gidiyoruz.

İzlenme: 570 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR